fbpx

19% українців не змогли звикнути до надомної роботи – опитування

Більш ніж третина українців під час карантину з коронавірусу оцінили переваги віддаленої роботи і хотіли б працювати так і надалі.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного кадровим порталом grc.ua

Хочуть працювати (вдома чи в офісі):

  • 37% респондентів хотіли б продовжувати працювати з дому,
  • майже кожен п’ятий 21% опитаний вважає: небезпека вірусу ще не пройшла, тому скасовувати віддалений формат ще зарано.
  • 19% учасників опитування, навпаки, не змогли звикнути до надомної роботи і хочуть швидше повернутися в офіси.
  • 15% опитаних декларують готовність до такого повернення, однак за умови, якщо роботодавець здійснить додаткові кроки для захисту здоров’я співробітників.
  • У варіанті “Інше” (9% всіх відповідей) найчастіше фігурують побажання мати гнучкий графік і міксувати надомну й офісну роботу.

“Те, що гнучкий графік роботи бачиться оптимальним або бажаним в нинішніх умовах, відзначили респонденти, відповідаючи на запитання про те, які саме додаткові кроки повинні зараз здійснити роботодавці. Такий варіант обрали 62% опитаних”, – йдеться в повідомленні.

Майже половина респондентів (48%) вважають, що, незважаючи на ослаблення карантину, роботодавці повинні надати можливість працювати віддалено до остаточної стабілізації ситуації.

43% опитаних вважають, що в компаніях повинні бути посилені санітарно-гігієнічні норми, а 38% — що роботодавці повинні забезпечити корпоративний трансфер, допомагаючи співробітникам уникати скупчень людей.

Страхування. Про бажання мати страховку заявили 36% респондентів, ще майже кожен п’ятий (21%) вважає, що бізнес повинен виділяти додатковий бюджет на оздоровлення співробітників. Лише 2% опитаних вважають, що жодних додаткових кроків роботодавці здійснювати не повинні.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь