fbpx

55 відсотків українців вважають рівень своїх доходів недостатнім. Дослідження

Європейська бізнес асоціація провела щорічне опитування під назвою «Барометр щастя в Україні», результати дослідження показали, що 45 % жителів країни вважають свій рівень доходів недостатнім для нормального життя.

В опитуванні про бачення життя в Україні брали участь 703 респонденти з інтернет-аудиторії. З них 55% склали офісні працівники.

Цьогорічний Інтегральний показник Барометру склав 2,64 бали з 5-ти можливих. В порівнянні з минулим роком, індекс показав незначну позитивну динаміку (2,61 бали в 2019 році), проте він і далі перебуває в негативній площині. 

Вищі оцінки отримали такі фактори, як:

Поточна робота – 3,36 балів

Соціальне життя – 3,28 балів

Загальний досвід життя в Україні – 2,92 бали

Рівень доходів – 2,61 бали

Нижчі оцінки респонденти поставили:

Системі освіти – 2,53 бали

Охороні здоров’я – 2,38 бали

Дотриманню прав – 2,30 бали

Екології – 2,18 бали

Рівню безпеки -2,17 бали

Підсумовуючи результати опитування, було виявлено, що 46% респондентів задоволені своєю роботою, 55% погодились, що їх дохід є недостатнім, 45% вважають свій рівень доходів не достатнім для нормального життя.

Щодо системи освіти, то лише 14% повідомили про позитивне ставлення, 36% опитаних її задовільно оцінюють, натомість 50% зазначили незадовільне ставлення до системи освіти в країні. Найбільше респонденти нарікали на застарілі методики викладання, слабку технічну базу та невідповідність потребам бізнесу.

Найнижчу оцінку отримав рівень безпеки в країні. 67% респондентів повідомили про незадоволеність рівнем безпеки та не впевнені у власному майбутньому.

Завдяки цьому опитуванню вдалося дізнатися, що найбільше українців турбує економічна ситуація в країні, потім політична невизначеність, а на третьому місці – війна на Сході.


Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь