fbpx

63% українських компаній мають штаб для моніторингу COVID-19 – дослідження

За даними Палати, бізнес в Україні готується до зменшення обсягів продажів та грошового потоку через коронавірус

Американська торговельна палата в Україні (Палата) та компанія «Делойт» провели перше дослідження щодо впливу коронавірусу на бізнес в Україні. Його результати оприлюднені на сайті «Делойт».

Відтак, найнеобхіднішими заходами щодо підтримки працівників було визначено обмеження бізнес-поїздок (89%), забезпечення віддаленої роботи (87%) та забезпечення офісу антибактеріальними засобами, одноразовим посудом та термометрами (82%), а також надання працівникам актуальної інформації та порад (81%).

За даними дослідження, 79% компаній-респондентів вже підтримують або планують підтримати своїх працівників, забезпечивши їм можливість працювати віддалено (79%).

Найсуттєвішим впливом пандемії коронавірусу на бізнес, за даними дослідження, може стати зменшення обсягів продажів та грошового потоку (61%), неможливість обслуговувати споживачів та клієнтів (52%), а також неможливість продовжувати звичайне управління бізнесом (46%).

Як зазначають в «Делойт», 65% компаній-членів Палати планують підтримувати заплановані безнес-цілі, а 14% планують помірно їх зменшити.

«Згідно з даними опитування, 63% респондентів мають тимчасовий штаб, який відстежує ситуацію з COVID-19 на локальному рівні. Зазвичай до такого штабу залучені топ-менеджери та представники функцій HR, безпеки, адміністративної та в деяких випадках усіх функцій компанії», – сказано в повідомленні з посиланням на слова співавтора дослідження Олени Бойченко.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь