fbpx

70% українців вважають неуспішною боротьбу влади з топкорупцією

70% українців вважають неуспішною боротьбу влади з топкорупцією

Більшість українців вважає дії влади щодо боротьби з топкорупцією неуспішними. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, опубліковані 28 листопада.

Неуспішними дії влади в цій галузі вважають 70% респондентів, успішними – 22%, 8% вагалися з відповіддю.

Опитування проводили методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для населення віком від 18 років, вона не охоплювала анексованого Криму і тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Під час опитування проведено 1500 інтерв’ю. Похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Під час пресмарафону 10 жовтня глава держави Володимир Зеленський розповів, що чекав притягнення до відповідальності корупціонерів одразу ж після його вступу на посаду, але потім дізнався, що президент не може втручатися в роботу правоохоронних органів, але може скликати наради з главами силових відомств. Зеленський також повідомив, що до 1 листопада правоохоронці мали “показати результат” за кількома резонансними справами, обговорюваними на таких нарадах.

7 листопада він заявляв, що проблема “швидких посадок” у тому, що слідство може недостатньо добре підготуватися і кримінальні провадження “розваляться” в судах.

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь