fbpx

87 зі 100 операцій у травні були безготівковими — НБУ

За підсумками травня 2020 року частка за об’ємом безготівкових операцій за платіжними картками становила 55,5%, за кількістю — 87 операцій з 100. Про це повідомляє пресслужба НБУ у фейсбуці.

Звітність будуть публікувати частіше

«Під час карантину безготівкові платежі довели свою безпеку і зручність. Тому вибір українців на користь кешлес очевидний», — ідеться в повідомленні.

У Нацбанку додали, що відтепер будуть публікувати статистику про стан карткового ринку щомісяця, а не раз на квартал, як раніше.

«Це пов’язано з тим, що з початку року змінилася періодичність подання банками статистичної інформації про платіжні картки. Відтепер банки звітують регулятору щомісяця (раніше — щоквартально). Тому публікувати ці дані тепер будуть щомісяця», — пояснили в регуляторі.

Нагадаємо

  • У першому кварталі 2020 року кількість безготівкових операцій порівняно з аналогічним періодом 2019 року, зросла на 24,5%, а сума — на 15,6%.
  • Загальна кількість операцій (безготівкових та отримання готівки) з використанням платіжних карток у першому кварталі 2020 року склала 1385,3 млн шт., а їх сума – 920,5 млрд грн.
  • Порівняно з аналогічним періодом 2019 року кількість зазначених операцій зросла на 24,5%, а сума – на 15,6%.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь