fbpx

9 з 10 українців не готові змінювати місце роботи

62

Було враховано відповіді читачів сайту Obozrevatel, кількість яких сягнула відмітки 2,5 тисячі людей.

Як показали результати опитування, через карантин та його наслідки майже 88 % опитаних не збираються ризикувати та змінювати роботу. Лише 12% громадян відповіли, що довго не затримуються на одному робочому місці. 27% впевнені, що в такий нелегкий для всіх час необхідно “вчепитися” за роботу, яку зараз мають та не втрачати її.

Зазначимо, що рівень безробіття в Україні суттєво виріс за останні роки. За попередніми прогнозами у 2020 році ця відмітка може досягти рекордних 9,4%. Як свідчить статистика, половина безробітних громадян — це люди віком до 40 років, які мають вищу освіту.

Майже третина опитаних читачів (29%) впевнені, що зараз не найкращі часи для зміни роботи та невиправданих ризиків. Найбільша кількість опитаних людей категорично не згодна змінювати роботу. Їх кількість досягла 32%.

Як раніше наголошував директор громадської спілки “Економічний дискусійний клуб” Олег Пендзин, економіка в нашій країні буде відчувати на собі падіння в майбутньому. ЇЇ рівень напряму буде залежати від того, як буде відбуватися вихід з карантину та наскільки ці етапи будуть легкими. При найліпших обставинах економіка України виходить на етап затяжної кризи. Але на сьогодні кількість хворих стрімко зростає, що у свою чергу може потягнути за собою повернення жорстких обмежень для українців. В такому випадку коронокриза суттєво зменшить шанси говорити та робити прогнози щодо стабілізації стану економіки в майбутньому.

Як пояснює Олег Пендзин, оцінюючи ситуацію твердо та реалістично — лише у січні 2021 року ми можемо сподіватися на мінімальне, але покращення економічного стану країни.

 

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь