fbpx

Аеропорт “Київ” скоротить 50% співробітників для недопущення банкрутства

12

Міжнародний аеропорт “Київ” ім. Сікорського розпочинає поетапне скорочення своїх співробітників, на тлі кризи авіаційної галузі через пандемію коронавірусу, повідомила прес-служба аеропорту у вівторок.

Наразі підрозділ аеропорту вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.

“Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти й очікуємо повернення до докарантинного рівня лише через декілька років. Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, зокрема висококваліфікованих фахівців галузі”, – заявив генеральний директор керуючої компанії “Мастер-Авіа” Олег Левченко.

В аеропорту також зазначили, що проблему ускладнила також і відсутність будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства та влади Києва при тому, що керівництво аеропорту неодноразово зверталося по допомогу до влади.

Загалом, за даними підприємства, в КП МА “Київ” і ТОВ “Мастер-Авіа” працюють майже 2 тис. осіб. У суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тис. співробітників.

Як повідомлялося, раніше аеропорт звернувся до президента й уряду України, а також до мера Києва з проханням вжити низку заходів, спрямованих на надання допомоги для його підтримки у зв’язку з карантином, а саме: надати фіндопомогу у сумі 22 млн грн на місяць для виплати зарплати співробітникам і підтримки аеродрому та аеропорту у робочому стані до досягнення пасажиропотоку 20 тис. пасажирів на виліт на місяць; усунути обмеження для аеропорту “Київ” у частині виконання рейсів у період призупинення польотів; виділити цільову субсидію в розмірі $15 на одного пасажира для надання знижок авіакомпаніям на період 1,5-2 роки для відновлення пасажиропотоку; надати допомогу у рефінансуванні кредиту в сумі $28 млн під мінімальний відсоток і з довгостроковим терміном погашення; а також надати пільги з податку на землю для ТОВ “Мастер-Авіа” і КП “Міжнародний аеропорт “Київ”.

Аеропорт “Київ” – другий за пасажиропотоком аеропорт України.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь