fbpx

Більша частина фахівців у сфері фінансів бояться втратити роботу

Нещодавно порталом CV-Library було проведено дослідження, згідно з яким кількість фахівців досягла позначки 56% – саме такий відсоток британських фінансових спеціалістів бояться втратити роботу через кризу, яка була викликана поширенням коронавірусу.

Було опитано-1408 респондентів, серед яких – 4,7% були у відпустці, а 90% опитуваних переймалися, що кількість робочих місць після кризи може бути скорочено і значно ускладнить їм пошук роботи.
Крім того, 52% респондентів вважають, що криза через коронавірус буде мати негативний вплив на діяльність компанії, в якій вони працюють.

Як зазначив засновник та генеральний директор CV-Library Лі Біггінс: «Ми живемо в дуже дивні часи, і це має великий вплив на людей на всіх рівнях. На сьогодні уряд робить все можливе для розвитку економіки, але також варто розуміти, що це забирає багато часу, а більшість експертів знаходяться в стані невизначеності. Аналізуючи результати досліджень, можемо зробити висновок, що більшість людей, які продовжують працювати або перебувають у відпустці, дбають про безпеку своєї роботи. Велика кількість фахівців з фінансів не знають, чи зможе їх роботодавець пережити цей нелегкий період.

Деякі компанії постраждають більше, ніж інші. У результаті ми очікуємо, що в найближчий рік суттєво зміняться пріоритети та потреби працівників, особливо в умовах відсутності кар’єрного зростання, підвищення заробітної плати та виплат премій. Після цього періоду значна кількість фахівців вважають за краще надати перевагу роботодавцю, який може гарантувати гідні умови праці та збереження робочого місця, хоча пандемія надасть довгостроковий вплив на економіку. ”  

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь