fbpx

Більшість світових компаній уразливі для хакерів

Експерти стверджують, що звичайний хакер може зламати мережу 71 відсотки світових компаній. На вхід в локальну мережу йому знадобиться мінімум півгодини, а в середньому чотири дні.

Як пише російське видання РИА Новости, посилаючись на дослідження компанії Positive Technologies, сліди атаки були виявлені в системах кожній шостій з 28 досліджених компанії.

Тобто, їх інфраструктура вже може знаходитися під контролем хакерів. Основним фактором ризику експерти назвали саме вразливість систем безпеки, яку експлуатують хакери.

Дослідники порадили компаніям регулярно перевіряти ресурси, доступні для підключення з мережі. Крім того, серед співробітників варто виробити чіткі правила створення паролів і контролювати їх виконання. При цьому слід своєчасно оновлювати системи безпеки комп’ютерів і встановлювати нове програмне забезпечення.

Нагадаємо, проти Росії можуть бути зроблені нові санкційні заходи. Прокуратура Німеччини має достатньо доказів причетності Росії до хакерської атаки на сайт Бундестагу в 2015 році.

Про це на початку травня заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона також запевнила, що відноситься до цього досить серйозно.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь