fbpx

Більшість українців не змогли оцінити своє ставлення до інтерв’ю Гордона з Гіркіним і Поклонською – опитування

При цьому, понад 20% громадян не знають, про що йде мова.

Протягом одного місяця український журналіст Дмитро Гордон взяв два скандальні інтерв’ю, а саме в екслідера бойовиків так званої “ДНР” Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) та депутатки Держдуми РФ Наталії Поклонської. Однак, як свідчать результати опитування, проведеного “Нью Імідж Маркетинг Груп” на базі додатку Lemur, 22% українців взагалі не чули про ці два інтерв’ю. 

При цьому 22% громадян, які чули про це, вважають, що брати інтерв’ю у людей, які посягали на цілісність України та вчиняли терористичні дії неприпустимо за жодних умов. Думки про те, що Гордон лише мав бажання “пропіаритися” за рахунок цих інтерв’ю, притримуються 18% українців.  

Ще 13% опитаних заявили про те, що Дмитро Гордон – це “видатний інтерв’юер, який виконав професійний обов’язок”, коли взяв інтерв’ю в Гіркіна та Поклонської. Не змогли відповісти на запитання 26% громадян.

Дослідження провели в період з 22 до 24 травня за допомогою онлайн-опитування за інтерактивною структурованою анкетою, посилання на яку відправляли потенційним респондентам з бази даних. В опитуванні взяв участь 1 201 житель України, старший 18 років. Загальна репрезентативна похибка для вибіркової сукупності: 3,8% з ймовірністю 0,95.  

Сума відповідей не дорівнює 100%, адже респонденти могли обрати кілька відповідей.

Нагадаємо, сам Дмитро Гордон запевнив, що брав інтерв’ю “у співдружності з українськими спецслужбами”, і що “передав флешки з записами в Гаазький суд”. Однак, у Службі безпеки України заявили про те, що такі інтерв’ю були ініціативою виключно журналіста. У спецслужбі СБУ пообіцяли “вивчити ситуацію”. 

Окрім того, в Офісі генпрокурора заявили про те, що долучать інтерв’ю Гіркіна і Поклонської до матеріалів кримінальних проваджень, які стосуються окупації Криму і Донбасу. Пізніше в ОГП повідомили про те, що саме долучили до матеріалів справ

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь