fbpx

Чи потрібна львів’янам освіта протягом життя?

У рамках проекту «Мережа освіти дорослих» КУ Інститут міста оприлюднив результати дослідження «Освіта протягом життя», яке проводилось впродовж 18 липня — 5 серпня.
За результатами опитування:

— 48% мешканців Львова задоволені здобутим рівнем формальної освіти. Серед них найбільш задоволені (52%) — особи з вищою освітою. Чоловіки (56%) більшою мірою оптимістичні, ніж жінки (45%).

— 63% львів’ян задоволені рівнем самоосвіти. Найбільше цей відсоток спостерігаємо у осіб віком 50−59р. (88%) на противагу молодшій когорті людей 18−23р. (55%).

— 86% респондентів зазначили, що готові відвідати неформальні навчальні курси чи тренінги за власними інтересами. Жінки (89%) більш мотивовані, ніж чоловіки (79%).

— 48% зазначили, що їм було б комфортно навчатися у групі різної вікової категорії. Щодо тривалості та частоти навчання, то найбільш прийнятними для львів’ян є 1−1,5 годинні курси (63%) 2−3 рази на тиждень (74%).

— основними джерелами інформування щодо неформальної освіти на думку мешканців є електронна пошта (53%), сторінка навчального курсу у Facebook (50%), Viber або Telegram (45%).

Ознайомитися зі звітом опитування можна за посиланням:

Дослідження проводилося методом анкетного опитування за участі 400 осіб віком від 18 років. Основні квоти: стать, вік та район проживання згідно з даними Головного управління статистики у Львівській області станом на 1 січня 2019 року. Похибка вибірки не перевищує 4,8%.

Нагадаємо, що проект «Мережа освіти дорослих» передбачає також створення дев’яти неформальних освітніх курсів на базі бібліотек Львова:

— Wiki-бібліотека (просп. Червоної Калини, 58);

— URBAN бібліотека (вул. Устияновича, 4);

— Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2А).

Проект реалізується КУ Інститут міста та управлінням культури Львівської міської ради за підтримки DVV International в Україні.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь