fbpx

ЧИ ПРИБИРАЮТЬ ЗА ТВАРИНАМИ В МІСТІ?

У березені цього року команда громадської організації Це наш Київ розробила та провела опитування. Головною метою було зрозуміти, як змінилася ситуація в прибиранні за тваринами, та виявити нові або підтвердити старі причини неприбирання. Так як ця тема є однією з провідних в діяльності ГО, для організації було важливо зрозуміти, які зміни відбулися за 4 роки роботи.

За два місяця було опитано більше 2 000 жителів столиці. На питання відповідали як власники тварин, так і жителі міста, які не мають домашніх улюбленців (57,3% на 42,7% відповідно). Більше 90% респондентів вважають, що необхідно більше розповідати про культуру цивілізованого вигулу тварин у місті та активніше поширювати інформацію про важливість ції тематики.

Проблему неприбирання більшість опитаних містян асоціюють з відсутністю даної звички (46,5%), а також з недостатньою інфраструктурою в місті (16,2%).  До проблем інфраструктуру також відноситься результат того, що 68% опитуваних не знають або не мають поблизу свого будинку спеціально облаштованих місць для цивілізованого вигулу тварин.

Також 78% опитаних відповіли, що проблеми неприбранних собачих відходів в місті стосуються не тільки власників домашніх улюбленців, а й всіх жителів міста.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь