fbpx

Чи стали кияни більше користуватись велосипедом за цей рік?

Організація U-Cycle представила динаміку користування велосипедом у Києві за 2019 рік в порівнянні з весною 2018 року.

Будні та вихідні
У травні 2019 року на 22 перехрестях Києва за дві години нарахували 2833 велосипедиста у будній день та 3430 велосипедистів у вихідний. Виявилось, що на вихідних цього року кияни користувалися велосипедом частіше, ніж під час минулорічного дослідження. У 2019 році велорух також на 8% популярніший у будній день, ніж у вихідний.

Напрямки
Найпопулярнішими маршрутами для київських велосипедистів цьогоріч стали Пішохідний та Північний міст, міст Патона та перетин вулиці Сабурова і Бальзака.

Гендер
Цього року частка жінок від загального числа велосипедистів впала на відсоток. У будній день спостерігалося абсолютне переважання чоловіків за велосипедом – 89%, однак на вихідних частка велосипедисток зменшувала чоловічий показник до 80%.

Осередки велоруху
Осередки найактивнішого руху не змінилися з минулого року: лідирують Північний міст та міст Патона, Троєщина і проспект Героїв Сталінграда. У цих точках Києва автомобільний рух значно більш інтенсивний, зазначають в організації. Найменше велосипедистів зафіксували на площі Слави, на перетині вулиць Кирилівської та Юрківської, Січових стрільців та Чорновола.

Шоломи та одяг
В порівнянні з 2018 роком, частка велосипедистів у шоломах зросла на 2 пункти в будні і становила 27%, а на вихідних знизилася на відсоток.

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь