fbpx

Згідно з дослідженнями, кількість юристів, які хочуть працювати вдома після карантину зросла до 61%

На сьогодні COVID-19 вніс свої корективи в повсякденне життя людини: спілкування онлайн набирає обертів, затьмаривши живе спілкування ще сильніше.

Серед працівників юриспруденції більшість хочуть продовжувати працювати з дому після скасування карантинних обмежень.

Чому так — розповідаємо далі.

Згідно з дослідженнями, які були проведені Hitachi Capital UK, 61% юристів прагне більше можливостей працювати дистанційно після пандемії, а 33 % посилається на відсутність можливості доїхати на роботу громадським транспортом, як причину, щоб покинути офіс.За словами Hitachi Capital Роберта Гордона, такі висновки були обґрунтовані на відповідях 1818 працівників.

«Робота у себе вдома має свої плюси та мінуси, і наші дослідження показують, що це безперечно може надати значний вплив на звички юридичних працівників».

Він також продовжив:«Цей мінливий ландшафт надає роботодавцям можливість переглянути свої бізнес-моделі та стратегії. Дистанційна робота змусила всіх переосмислити свої методи роботи та відкриває нові можливості для залучення й утримання кращих фахівців з більшого кола учасників. Це також може призвести до зниження експлуатаційних витрат шляхом використання гнучкої роботи».

Згідно з перевіреними джерелами, їхня фірма з легкістю пристосувалася до нових змін і їхній досвід роботи з дому буде використовуватися у майбутньому

 

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь