fbpx

Дослідження КМІСу: в кого “на поводу” йде Зеленський?

Хто керує главою держави – Кремль чи радикали?

Напередодні президентських виборів у 2019 році думки виборців про топ-кандидата Володимира Зеленського були неоднозначними. Прихильники діючого глави держави вважали його “людиною з народу”, опоненти ж називали його “маріонеткою Коломойського” та “агентом Кремля”. Після виборів з’явилась думка, що Зеленський піддається впливу радикалів, мета яких – зруйнувати країну. В рамках досліджень експерти КМІСу дізнались думку респондентів, поставивши питання наступним чином: “Зеленський йде на поводу у “п’ятої колонії Кремля” чи у радикальної частини населення?”

Переважна більшість респондентів не змогла визначитись із відповіддю. Серед тих, хто обрав один з варіантів, 34% схиляються до думки, що Зеленський веде свою політику під впливом радикально налаштованого населення, і лише 17% вважають главу держави “агентом п’ятої колонії Кремля”. Більшість останніх – мешканці західних та центральних областей. Натомість більшість тих, хто погоджується із радикальним впливом – мешканці Сходу та Донбасу.

Найменший процент тих, хто вважає політику Зеленського результатом впливу радикальних громадян – серед прихильників Порошенка: лише 20,5%, тоді як 40% його виборців вважають діючого Президента “агентом Кремля”. Радикально протилежна картина серед виборців Медведчука: лише 6,5% опитаних вважає, що Зеленський діє під впливом Кремля, тоді як майже 60% дотримуються думки, що “глава держави йде на поводу у радикальної частини населення”.

 

Автор: Сюзана Елпі

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь