fbpx

ДИХАННЯ ЛОНДОНСЬКИМ ПОВІТРЯМ СХОЖЕ НА КУРІННЯ 160 СИГАРЕТ НА РІК – ДОСЛІДЖЕННЯ

Майже всі 25 районів із найбільш забрудненим повітрям розташовані в англійській столиці.

Дихання повітрям в

Найбільшими забруднювачами довкілля в Україні є компанії Ахметова – Міненергодовкілля
найбільш забруднених районах Великої Британії так само погано, як куріння майже 160 сигарет на рік.

Про це йдеться у дослідженні благодійної організації British Heart Foundation, передає Daily Mail.

Благодійники зазначають, що якість повітря у найбруднішому районі Британії – Нью-Гемі у Східному Лондоні – у чотири рази гірша за найчистіші в країні Зовнішні Гебриди у Шотландії.

Майже всі 25 районів із найбільш забрудненим повітрям у Великій Британії розташовані в англійській столиці.

Отже, згідно з дослідженням, люди, які живуть у Нью-Гемі, дихають брудним повітрям, наче курять 159 сигарет на рік. Далі йдуть такі райони: Вестмінстер (157 сигарет), Кенсінгтон і Челсі (156), Іслінгтон (156), Волтем Форест (156) та Гакні (155).

Поза межами Лондона найбільш брудними районами були визнані Слоу у Беркширі (145 сигарет), Дартфорд у Кенті (144), Портсмут (142) та Медвей у Кенті (142).

Місцевостями з найчистішим повітрям визнані сільські райони північної Шотландії: Зовнішні Гебриди (40 сигарет), Шетландські острови (43), Нагір’я (45), Оркней (46) та Аргілл та Буте (48). 

British Heart Foundation зазначає, що забруднення у містах є надзвичайною ситуацією для здоров’я та закликав уряд запровадити більш жорсткі правила, щоб зменшити його.

Частинки забруднення можуть просочитися в організм і завдати небезпечних для життя пошкоджень, підвищують ризик інсульту та інфаркту та сприяють захворюванням легенів та раку.

Раніше спеціальний доповідач ООН з питань довкілля Девід Бойд заявив, що

Забруднене повітря щорічно вбиває 7 млн осіб – ООН
у світі від забруднення повітря щорічно помирає 7 млн осіб. За словами Бойда, забруднення повітря є “невидимим вбивцею”, який щогодини забирає життя 800 осіб. Зазначається, що забруднення повітря є причиною респіраторних, інфекційних і серцевих захворювань, інсульту, раку легенів і ускладнень, пов’язаних з вагітністю. У дітей, які вдихають брудне повітря, все частіше проявляється астма, хронічна легенева недостатність, затримка росту, діабет, дитяче ожиріння і розумова відсталість. 

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь