fbpx

Facebook виділить додаткові кошти на боротьбу проти расової несправедливості

Цукерберг: Facebook має більше піклуватися про безпеку людей і гарантувати неупередженість
Фото: Mark Zuckerberg / Facebook

За словами засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга, представники компанії шукають організації, які діють в рамках расового правосуддя на місцевому та національному рівнях, і які, на думку співробітників Facebook, зможуть найбільш ефективно використати надані компанією кошти.

Таке рішення було прийняте Цукербергом на фоні масових заворушень, які сколихнули Америку через вбивство афроамериканця поліцейським під час затримання. 

Нагадаємо, що 25 травня патрульні затримали Джорджа Флойда за підозрою купівлі товару за фальшиву купюру. Під час затримання один з поліцейських застосував до підозрюваного задушливий прийом, в результаті чого затриманий загинув. Цей інцидент, знятий на відео випадковим свідком, спричинив масові заворушення.

Попри заклики рідних загиблого Флойда не чинити самосуду й не допускати насильства, протестувальники в Міннеаполісі пограбували магазин, підпалили декілька будівель, в тому числі, й поліцейську. Поліцейського, що вбив підозрюваного, заарештували 29 травня, натомість хвиля протестів прокотилась усією Америкою: в деяких штатах запроваджено комендантську годину, в інші – введено війська Національної гвардії. 

В світлі цих подій засновник Facebook прийняв рішення про активізацію своєї участі в боротьбі проти расової несправедливості.

“Як би не було важко на це дивитись, я вдячний, що Дарнелла Фрейзер (користувачка фейсбуку, свідок події – авт.) опублікувала у Facebook своє відео вбивства Джорджа Флойда. Всім нам потрібно було це побачити. Нам потрібно знати ім’я Джорджа Флойда”, – зазначив Цукерберг.

The pain of the last week reminds us how far our country has to go to give every person the freedom to live with dignity…

Gepostet von Mark Zuckerberg am Sonntag, 31. Mai 2020

Подружжя Цукерберг намагається сприяти покращенню кримінального правосуддя, де найбільш розповсюджений расизм. Окрім того, сім’я щорічно виділяє 40 мільйонів доларів на боротьбу з расовою несправедливістю. Після масових протестів у США засновник соцмережі вирішив виділити додаткові 10 мільйонів доларів.

“Організації, що діють проти расової несправедливості, потребують постійного фінансування, тому соцмережа Facebook виділяє їм додаткову фінансову підтримку. Наші консультанти з цивільного права в даний час обирають ті організації, які використають надані кошти найбільш ефективно”, – повідомляє Марк Цукерберг у своїй заяві., підкреслюючи, що “…Facebook має більш дбати про безпеку людей і гарантувати неупередженість”.

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь