fbpx

Французький сніданок та безготівковий розрахунок

59

Під час карантину багато компаній були вимушені тимчасово зупинити свою роботу та відправити співробітників у відпустку своїм коштом. АЗС — одна з небагатьох галузей, яка працювали майже без змін.
Було проведено дослідження серед відвідувачів АЗС: як змінилися вподобання українців під час пандемії та якими сервісами вони користувалися найчастіше.


Клієнти стали більш ретельно слідкувати за станом свого здоров’я та своїх близьких, про що свідчить кількість придбаних органічних продуктів.


Вподобання в їжі серед автомобілістів залишилися без змін: запашна кава та круасан — найулюбленіший дует в будь-який час. ТОП-трійцю очолили такі продукти: класичний американо, об’єм якого становить 200 мл посідає перше місце у рейтингу. Одразу після нього за популярністю — хрусткий круасан з шоколадною начинкою. Після “бадьорого сніданку” українці надали перевагу більш ситній та поживній страві — кебаб з м’ясом телятини, загорнутий у лаваш та заправлений йогуртовим соусом.


Мережа АЗС SOCAR поділилася цікавою статистикою: лише 19% клієнтів використовують пристрої Android. Левова частка користувачів iPhone склала 81%.


Серед клієнтів АЗС більшість людей надали перевагу безготівковому розрахунку та масово використовували сервіси digital. Якщо порівнювати дані минулого року, кількість користувачів мобільних додатків зросла у 10 разів. Великою популярністю користуються додатки, завдяки яким стало можливим розраховуватися за будь-які послуги та товари, не виходячи із власного автомобіля. Їх кількість також збільшилася у тричі.


Не зважаючи на пандемію, великою популярністю користуються дитячі іграшки та набори для пікніка.


Перш за все, для клієнтів найважливішим є сервіс та зручність користування. В пріоритеті стали мультифункціональні додатки, завдяки яким можна не тільки провести розрахунок в торгових точках мережі, а й прокласти маршрут та дізнатися всю інформацію про послуги.


Пріоритетом No1 АЗС був та залишається комфорт та безпека для своїх клієнтів. Саме для цього були застосовані усі необхідні заходи.

 

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь