fbpx

Я знайду вас сам та зателефоную, якщо зацікавлюся вашою пропозицією

53
Я знайду вас сам та зателефоную, якщо зацікавлюся вашою пропозицією“Я знайду вас сам та зателефоную, якщо зацікавлюся вашою пропозицією”.
Такої думки дотримуються близько 53% людей, які займаються пошуком роботи, які при цьому не розміщують своє резюме на сайтах.
 
Як показали результати дослідження Factum Group Ukraine, без винятку усі роботодавці користуються спеціалізованими сайтами для пошуку співробітників. В той час кількість людей, яка знаходиться в активному пошуку роботи складає близько 88%, серед яких 53% не розміщують своє резюме.
Лише 6% людей старанно готують своє резюме, розміщують його на сайти та терпляче чекають на пропозиції роботодавців.
Найпопулярнішими напрямками в пошуку вакансій стали: “Студенти та молодь на початку кар’єри”, “Роздрібна торгівля”, “Транспорт та логістика”.
Безумовно, кожна людина в такий непростий час використовує різні методи пошуку ліпшого місця роботи: найбільша кількість пошуковців надає перевагу спеціалізованим сайтам. Їх кількість сягнула 88 %. Більш ніж половина шукачів, а це 56% не нехтують порадами старих знайомих або родичів. Як виявилося, 43% проводять свій вільний час в соціальних мережах не лише заради задоволення: вони прискіпливо вивчають пропозиції роботодавців та аналізують інформацію.
 
В цьому дослідженні ми можемо умовно розділити людей на дві групи: частка абсолютних “digital” шукачів складає 28%, online/offline джерела переважно комбінують 68%.
Водночас 53% шукачів знаходять серед запропонованих вакансій цікаві для себе та відгукуються на них. Категорія людей у кількості 41% “вбивають двох зайців”: вони розміщують своє резюме та водночас шукають перспективні та вигідні пропозиції для себе.
Є вакансії, які залишилися “стабільно популярними”: більшість роботодавців знаходиться у пошуку водіїв. Лише у травні 2020 року таких вакансій було розміщено понад 5 тисяч, що перевищує на 16% показник запропонованих таких вакансій у квітні.
Середня зарплатня для водіїв становить 18250 грн. Також часто роботодавцям потрібні продавці — їх кількість серед запропонованих вакансій зросла на 37% тільки за місяць. Їм готові запропонувати зарплату в середньому від 8500 гривень.
 
Автор: Котеленець Тетяна
Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь