fbpx

Як працювали депутати Одеської міськради: підсумки четвертого року повноважень

Лише третина депутатського корпусу Одеської міської ради отримала  позитивні бали за результатами персональної оцінки їх діяльності впродовж четвертого року повноважень щодо відкритості, прозорості, доброчесності та підзвітності. Результати оцінювання продемонстрували журналістам під час пресконференції 22 травня представники Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Так, відповідно до результатів оцінювання у рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», максимальний бал за свою діяльність впродовж 2019 року – «5» – отримали три депутати: Олексій ЄремицяОльга Квасніцька та Ганна Позднякова. Мінімальну оцінку має Олексій Кисловський – «1».

У порівнянні з попереднім роком оцінювання кількість депутатів, які отримали найвищу оцінку зменшилась з семи депутатів до трьох. Також зменшилася кількість депутатів, які отримали оцінку «4» – з 33 до 20.

У порівнянні з попереднім роком, з 5 до 4 балів зменшилися оцінки Оксани ГончарукОлександра ІваницькогоЛілії Леонідової та Вадима Терещука.

З 4 до 3 балів зменшилися оцінки одинадцяти депутатів, з 4 до 2 балів –у дев’яти депутатів. Ще у десяти обранців оцінки зменшилися з 3 до 2 балів.

При цьому лише два депутати – Віктор Новак та Дмитро Танцюра – покращили свої торішні оцінки з 3 до 4 балів. Оцінка В. Новака підвищилась завдяки підготовці річного звіту та проведенню публічної звітної кампанії. До підвищення оцінок Д. Танцюри призвели оновлення актуальної інформації про прийом виборців на офіційному сайті міста та підвищення загальної якості змісту річного звіту.

Найбільше на зниження оцінок депутатів Одеської міської ради вплинули критерії підзвітності громадянам, адже, у порівнянні з минулим роком, на 30% зменшилася кількість депутатів, які прозвітували про свою діяльність за 2019 рік.

Водночас за результатами опитування в якості трьох «найкращих депутатів» Одеської міської ради протягом четвертого року повноважень 60% опитаних експертів назвали Лілію Леонідову, ще 57% – Ольгу Квасніцьку та 52% експертів віддали свої голоси за Ганну Позднякову. Навпаки, серед трьох «найгірших депутатів» експерти визначили  Ірину Куценко (30% опитаних), Андрія Кісловського (22%) та Юрія Шумахера (22%). До переліку в якості «найгірших депутатів» 19% експертів також віднесли Олега Бриндака.

Персональні оцінки кожного депутата по кожному критерію дивіться на сайті attestation.in.ua.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь