fbpx

Як приховування лайків в Instagram впливає на аудиторію: дослідження

Навесні цього року MediaSapiens писав, що Instagram тестує стрічку новин без лічильника лайків. Компанія вважає, що це має «знизити тиск» для користувачів соціальної мережі. Пізніше у компанії вирішили в рамках тестування нововведення не показувати кількість лайків під постами у декількох країнах.

Недавно компанія Instascreener провела дослідження, у якому спробувала з’ясувати, як впливає приховування лайків на аудиторію соцмережі.  Про це йдеться у результатах дослідження, опублікованих на сайті компанії.

Компанія, яка займається маркетинговою аналітикою, вивчила 16 млн публікацій в Instagram від інфлюенсерів із зазначенням їх локації. Аналітики порівняли ступінь залученості у квітні, за місяць до початку експерименту, із показником залученості в серпні.

Залученість аудиторії Instagram падає на 11% сильніше у країнах, де соцмережа тестує функцію прихованих лайків, повідомляють там.

У квітні середній рівень залученості у тестованих країнах склав 1,9%, а в серпні скоротився на 20% або на 0,4 процентних пункти (до 1,5%). При цьмоу у країнах, де не проводиться експеримент, залученість знизилася з 1,8% в квітні до 1,6% в серпні (на 9% або 0,2 процентних пункти).

Таким чином, в країнах з прихованими лайками зниження рівня залученості на 11% помітніше в порівнянні з регіонами, де експеримент не проводиться.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь