fbpx

Як роботодавці в Україні створюють унікальні привабливі пропозиції робочих місць?

Нещодавно серед українців було проведено дослідження: в чому полягає особливість вакансій, на які миттєво звертають увагу шукачі роботи та рівень відклику значно вищий.


Не секрет, що безліч вакансій мають мізерну кількість відгуків, всупереч чималим зусиллям роботодавців. Інші ж вакансії – немов «гарячі пиріжки»: кількість дзвінків та повідомлень людей, що відгукнулись рахується десятками. Чому так відбувається? Що перш за все відмічають шукачі, розглядаючи вакансії?


Серед опитаних виявилося, що 10% людей перш за все звертають увагу на територіальне розташування компанії та чи вказана геолокація. 14% запевнили, що перше, на що вони звернуть свою увагу – це будуть умови та графік роботи. Цікаво, що 3% кандидатів відгукнуться на вакансію, яка підійде їм виключно за назвою. Статус компанії та ім’я на ринку праці дійсно цікавлять лише 7% респондентів. Сьогодні дуже важливо вказувати у вакансіях чіткі умови, які будуть відповідати посаді, яка запропонована – так вважають 25% опитаних.


Левова частка опитаних віддала свої голоси за інформацію, яка турбує найбільше багатьох: розмір заробітної плати та можливість кар’єрного зростання. 41% людей хочуть розуміти вже на початку пошуків, на що вони можуть розраховувати. Пам’ятайте: якщо ви не вказуєте жодної інформації стосовно зарплати, а ваша фірма являється маловідомою – скоріш за все ваші можливі майбутні співробітники пройдуть повз вашої пропозиції.

 

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь