fbpx

Як вірус COVID-19 вплинув на дослідження : як коронавірус вплинув на ринок у світі

Більш ніж 200 000 онлайн — ритейлерів з восьми країн, Міжнародна платіжна онлайн-платформа Payoneer підготувала свій традиційний звіт про глобальний стан ринку.

Відповіді по ситуації з ринком e-commerce давали респонденти з Китаю, США, Великобританії, В’єтнаму, Кореї, Японії, Іспанії та Індії. RAU пропонує розглянути ті ринки, які більшою мірою можуть бути цікаві українському бізнесу.

 

Китай


Напередодні у 2020 році Китай відновив статус країни-лідера у сфері міжнародної онлайн-торгівлі. Зауважимо, що у I кварталі 2020 року прибуток транскордонних продавців значно пробавився на 25% в річному еквіваленті.


Слід зауважити, що більшість компаній змогли уникнути великих втрат через пандемію, тому, що вони мали змогу заздалегідь закупити товар перед святкуванням китайського Нового року.
Зазначимо, що основні питання торкнулися галузі логістики. Більшість компаній почали користуватися послугами комерційних чартерних рейсів, всупереч суттєвому подорожчання. Нагадуємо, що китайський ринок e-commerce починає відновлюватися.

 

США та Великобританія


На 53 % в I кварталі 2020 року продавцвів-online з США і Великобританії відзначили загальне збільшення обсягу продажів в річному численні.


Після початку поширення пандемії COVID-19 повідомляється про значне збільшення продажів, особливо серед товарів, які вважаються необхідними або якими люди могли б користуватися вдома на карантині.

 

Корея


В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, Корейська е-commerce індустрія в I кварталі 2020 року примножила обсяг продажів на 45%. У Південно-Східній Азії спостерігався вплив пандемії, де корейці корейські продавці були вимушені боротися з жорстким прикордонним контролем у. Такі дії призвели до зниження продажів в регіоні на 50%.


Як відомо, корейські онлайн-продавці прагнуть розширювати свій бізнес, розпочавши з II кварталу, шляхом освоєння різноманітних торгових майданчиків, маючи надію, що ситуація скоро покращиться.

 

Європа


Порівнюючи результати дослідження за результатами онлайн-продавців, в порівнянні з минулим роком, показник в Іспанії збільшилася на 30%, а у Франції – на 13%, в той час в Італії – на 85%.


Франція змогла примножити Протягом непростого I кварталу обсяг міжнародних продажів на 12% в річному вимірі. Поштовхом цьому стала, скоріш, більш розвинена екосистема електронної комерції. Водночас мала відчутний вплив пандемія на продавців Італії та Іспанії – їх обсяги продажів впали вдвічі.
Заглядаючи наперед, сміливо можна прогнозувати майбутнє після COVID-19: ви зможете побачити не тільки відновлення європейської індустрії e-commerce, але і її процвітання.

 

Індія


Останнім часом міжнародна торгівля – онлайн в Індії впевнено розвивалася, про що свідчить збільшення обсягу продажів на 8% в I кварталі 2020 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Але слід брати до уваги вплив коронавірусу на II квартал та його прогноз, який є менш оптимістичний. Маємо на увазі, що ізоляція 1,3 мільярда осіб і серйозні збої в ланцюжках постачання привели до припинення послуг Amazon і Flipkart в Індії.
Глобальні висновки

Багато хто зі сфери e-commerce не приховують, що пандемія в кінцевому результаті принесе користь їхньому бізнесу. Вирок експертів одностайний: якщо онлайн-продавці зможуть надати «необхідно-правильні продукти», яких люди потребують під час карантину і потребуватимуть у майбутньому, після COVID-19, – продажі в сфері e-commerce стануть вище, ніж до коронавірусу.
У міру наближення II кварталу з’являлися ознаки того, що галузь відновлюється по всіх аналізованих країнах, крім Індії, де порушення в ланцюзі постачань виявилися складними в подоланні для місцевого бізнесу.

«Максимально зацифрований та оптимізований бізнес, де буде використовуватися високотехнологічне платіжне онлайн-рішення – це є запорукою важливої частини успіху.

Крім того, експерти прогнозують прискорення диджиталізації й з упевненістю говорять про те, що в майбутньому успіх буде мати тільки той онлайн-продавець, бізнес якого буде максимально зацифрований і оптимізований. І використання високотехнологічних платіжних онлайн-рішень – важлива частина успішного ведення бізнесу в e-commerce.

 

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь