fbpx

Які автомобілі збільшують шанси на секс: результати дослідження

Опитування охопило 7,3 тисячі автомобілістів у семи європейських країнах.

У Європі приблизно 79% автомобілістів вважають, що певна машина робить її власника більш сексуальним.

Про це свідчить дослідження німецького страхового агентства HUK-Coburg, пише ТСН.

Судячи з опублікованої статистики, кожен третій опитаний вважає, що власники спорткарів виглядають більш вигідно на фоні інших автомобілістів і їм з більшою ймовірністю світить секс. Так вважає 35% респондентів. 

Також багато хто заявив, що сексуальність людині додає кабріолет – такої думки відповідно 28% опитаних, а також позашляховик – так вважає 24% людей.

Відразу за ними йдуть класичні автомобілі. 22% опитаних вважають, що такі машини роблять власників більш привабливими.

При цьому безліч європейців схиляються до думки, що електрокар не підвищує привабливість. Тільки 14% вважають, що авто на електриці робить його власника сексуальніше. При цьому в Німеччині взагалі тільки 10% погодилися, що такі машини роблять автомобіліста харизматичним.

Агентство передає, що в Іспанії та Нідерландах вважається, що електромобілі володіють більш високим потенціалом привабливості. Принаймні 26% іспанців сказали, що авто на електриці сексуальні. Крім того, в Іспанії та на півдні Італії позашляховики були більш популярні, ніж кабріолети, і займали друге місце за шкалою привабливості – 32% і 29% відповідно.

Судячи з дослідження, різні оцінки привабливості автомобілів були також виявлені в ході опитування серед різних вікових груп. Так, 92% німецьких водіїв у віці до 30 років переконані, що правильний автомобіль робить їх власника більш сексуальним. На відміну від цього, тільки 70% людей старше 50 років так думають. Стає ясно, що автомобіль, як і раніше, є символом статусу для молодих людей.

Опитування охопило 7,3 тисячі власників у віці від 18 до 65 років в семи європейських країнах.

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь