fbpx

Інвестори довіряють золоту. Як змінилася ціна металу

61

У понеділок, 29 червня 2020 року, ціна золота зросла. Інвестори надають перевагу дорогоцінному металу, оскільки сподівання на швидке відновлення економіки від наслідків пандемії коронавірусу з кожним днем згасають. Про це повідомляє Investing.com.

Як змінилися ціни

Ф’ючерси на золото зросли на 0,30%, досягнувши $1785,6 за унцію. А ось ринки акцій, які зазвичай рухаються у протилежний бік, ніж вартість золота, знизилися в понеділок.

Інвестори слідкуватимуть за новими повідомленнями як голови Федеральної резервної системи США Джерома Пауелла, так і міністра фінансів Стівена Мнучина щодо подальших дій влади для стримування темпів поширення коронавірусу.

Пандемія наступає

Згідно з даними Університету Джона Хопкінса, станом на 29 червня, кількість хворих на коронавірус у світі перевищила 10 мільйонів осіб, а число загиблих досягнуло 500 тисяч осіб, .

Зростаюча кількість нових випадків COVID-19 говорить про те, що боротьба з пандемією не закінчена, а шлях до відновлення економіки буде набагато повільнішим, ніж очікувалося раніше.

Через зростання хворих влада американського штату Каліфорнії відновила одне з карантинних обмежень і зобов’язала деякі бари тимчасово припинити роботу. Введення таких обмежувальних заходів уповільнює темпи відновлення однієї з найбільших економік світу.

Тим часом, Японія повідомила про падіння обсягів роздрібних продажів на 12,3% у травні цього року, що стало рекордним зниженням порівняно з аналогічним місяцем минулого року.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь