fbpx

Кожен п’ятий житель міст України у неоплачуваній відпустці – дослідження (інфографіка)

4 із 10 українців зазначають, що з початку карантину відбулись негативні зміни у працевлаштуванні – зменшення зарплати, неоплачувана відпустка і звільнення.

Про це свідчать результати дослідження компанії Factum Group Ukraine.

Дослідження показало, що з моменту введення карантину 20% українців відправили у відпустку без збереження заробітної плати. А ще 19% громадян зазначають, що їх заробітна плата тепер менша.

У більшості випадків зменшення зарплатні супроводжується зменшенням обсягу роботи. Проте для 7% обсяги праці залишаються такими самими, а зарплата всеодно зменшується.

Для більшості українців урізання зарплати відбулося на рівні 30% або менше. Проте є й ті, хто зазнав суттєвіших втрат – 5% опитаних заявили про скорочення зарплати більше, ніж на третину.

Як змінився формат роботи. Більшість працює не дистанційно – близько 6 із 10 українців продовжують ходити на роботу, при цьому 4 із 10 на регулярній основі. Найпоширеніша причина цьому – відсутність можливості працювати дистанційно (не дозволяє специфіка роботи або відсутнє організаційне забезпечення для дистанційного формату).

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь