fbpx

ЛГБТ-скандал в Києві: новому гей-клубу відключили світло і публічно образили його гостей

Прапор ЛГБТ

У четвер, 31 жовтня, в Києві розгорівся скандал з порушенням прав представників ЛГБТ-спільноти.

Так, адміністрація столичного ТЦ “Променада центр” відключила світло новому гей-клубу “Versace”, де повинна була відбутися перша вечірка. Представники торгового центру образили нецензурною лайкою людей, які відпочивали там, і зажадали негайно закрити нічного закладу. Про це повідомили на сторінці у Instagram власники клубу.

“Ми не прокажені. З сьогоднішнього дня Променада центр відключив подачу електроенергії з вимогою негайно закрити клуб. Клуб, який з учорашнього дня відкрив двері для ЛГБТ спільноти! Переговори, крім глузувань і образ, нічого не дали !!

Нас всіх обізвали, цитуємо “Пид@рским притоном”. “Эти люди не должны здесь находиться”. Будемо з Вами щирі. У нас були два варіанти: перший – це тихенько закритися, другий – це боротися і відстояти свої права, право на існування, право бути вільними і чесними!

З жалем повідомляємо, що в зв’язку з відсутністю електроенергії, ми тимчасово не можемо робити свято. Будемо вдячні вам за будь-яке розміщення інформації з цього приводу! Дякуемо, друзі “, – написали в офіційному акаунті нічного клубу.

Скріншот поста власників клубу
Скріншот поста власників клубу

У Мережі власники закладу отримали величезну підтримку від суспільства. Більшість відзначили на публікації президента України Володимира Зеленського, очікуючи його реакції на те, що відбувається.

“Я с вами!”, “Ахаха) как обычно в гомофобном мире!) пишите премьер-министру – он наш – поможет)”, “Кон*енные. Была дыра там. И останется. Норм что-то открыли. И уже п*здят . Лучше конечно открыть игровые автоматы с алкашами и инъекционными н@ркоманами, любителям дешманского пива, которые обоссут всю и так убогую Променаду! В любом случае надо наверное переезжать. Работать не дадут, будут диверсии. Будьте осторожны”, “За администрацией ТЦ всегда наблюдалась какая то дичь)) Там куча магазинов выехали только из за них”, “Я за что б был свой клуб, это предотвратит все насмешки и прочие непонимающие взгляды ,просто в нас в стране это неприемлемо и чуждо чем в Европе, зарубежом люди намного открытые и дружелюбные и продвинутые, и это достойно так как каждый человек индивидуален, и имеет право на свободу выбора, очень низко пали люди, которые таким путем как насилие и унижение сами стали низким безчеловечным стадом, и считают себя выше этих мирных людей. всем любви и мира”, – пишуть користувачі Instagram.

insta скрін

insta скрін

insta скрін

insta скрін

insta скрін

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь