fbpx

МОЛОДЬ СТАЛА МЕНШЕ КАЧАТИ ПІРАТСЬКИЙ КОНТЕНТ – ДОСЛІДЖЕННЯ

51% молодих жителів Євросоюзу за останній рік не користувалися піратським контентом.

1/3 зізналися, що використовують нелегальні сайти з безкоштовним контентом. 80% опитуваних використовують ліцензійні ресурси.

Типи контенту, який найчастіше скачують: 97% молоді скачують або стрімлять музику; 94% – качають фільми і серіали; 92% – ігри; 82% – освітні програми і 76% вибирають ТВ-шоу і спорт.

За цей контент платять не всі користувачі. Згідно з дослідженням, неліцензійні джерела використовує третина опитаних. Проте, це на 5% нижче результатів аналогічного дослідження в 2016 році.

У нелегальних споживачів своя закономірність: з 33 відсотків – 21% заявили, що вони навмисно вибирають піратський контент, а 12% заявили, що користувалися цими можливостями неспеціально.

Серед мотивів для навмисного використання незаконних джерел виділяють наступні: 56% вказують на високу ціну (що на 10% нижче, ніж в 2016 році), 30% говорять, що вони часто використовують нелегальні платформи через те, що контент недоступний на законних підставах , а 26% вважають, що піратські сайти пропонують більший вибір.

В цілому піратськими ресурсами користується не більше 45%. Так, найбільше споживають піратський контент у Литві (45% опитаних), Естонії (39%), Греції (34%), Португалії (34%) і на Кіпрі (32%). Найменше – в Німеччині (13%), Великобританії (14%), на Мальті (15%).

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь