fbpx

Найпопулярніші соціальні мережі світу

Сучасне життя стало просто неможливим без соціальних мереж, особливо для молодого покоління. Статистика показує, що 46% населення усієї планети користується соціальними мережами, а це більше, ніж 3,5 млрд людей

З самого початку створення соціальних мереж передбачало комунікативно-інформаційну функцію, та з плином часу ці функції набирали більш широкого значення. Сьогодні в будь-якій соціальній мережі можна побачити не лише інформацію про зареєстровану особу, а й рекламу. Користувачі можуть заробляти на своїх акаунтах, маючи багато підписників.

За даними сайту Datareportal, середньостатистичний користувач має обліковий запис на більше, ніж 9 соціальних мережах і витрачає щонайменше 2 години свого часу на них щоденно. Однак, ця цифра може відрізнятися в залежності від місця проживання та культури. Наприклад, філіппінці витрачають на соціальні мережі близько 4 години на добу, в той час як японці менше години.

Найпопулярнішою соціальною мережею світу серед користувачів вже довго залишається Facebook. На сьогодні існує 6 платформ для соціальних мереж, якими користується більше мільярда людей за місяць, і чотири з цих платформ належать Facebook. Загалом 20 соціальних мереж мають 200+ млн активних користувачів за місяць.

Статистика заснована на щомісячно активних користувачах

Уподобання соціальних мереж відрізняються в різних країнах, тому важливо дослідити, що відбувається на місцевому рівні. Для України кількість активних користувачів становить щонайменше 63% населення, а це приблизно 20,8 млн осіб. За даними компанії Research & Branding Group, в Україні лідером також є Facebook, YouTube та Instagram.

Не так давно популярні Однокласники і Вконтакте почали втрачати українських користувачів, зараз їх 6% і 10% відповідно. Найбільше українських користувачів цікавить розважальний і пізнавальний зміст. Тільки 36% використовують соцмережі, щоб дізнатися новини, а 60% користуються ними для спілкування з друзями.

Загалом, якщо розглядати користувачів Facebook та Instagram, то переважає жіноча аудиторія – 61%, а найпопулярнішою соціальною мережею серед молоді у віці до 29 років є Instagram.

 

Джерело

 

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь