fbpx

Опитування: Кожна десята фірма в Польщі планує шукати працівників з України

Незважаючи на гарну думку щодо працівників з України, найближчим часом українцям може бути складніше працювати над Віслою

Кожна десята фірма в Польщі планує шукати працівників з України, – на це вказують результати останнього опитування «Барометр польського ринку праці» зробленні на замовлення компанії Personnel Service.

У першому кварталі 2020 року працівники з України працювали  у 35% великих, 12% середніх та 10% малих компаній. Переважна більшість роботодавців — 89% позитивно чи нейтрально ставляться до українців. Лише 2% підприємців заявляють про негативне.
72% респондентів сказали, що український працівник такий же компетентний, як і поляк.

Особливості, за які роботодавці високо цінують працівників з України — це, перш за все, працьовитість. Крім того, українці швидко адаптуються до робочого середовища, швидко вивчають мову та створюють позитивну атмосферу. Роботодавці також цінують їх за  скромність.

Незважаючи на гарну думку щодо працівників з України, найближчим часом українцям може бути складніше працювати над Віслою. Внаслідок епідемії коронавірусу деякі українські робітники виїхали додому. Тим часом у Польщі, вперше за кілька останніх років, компанії, які шукають працівників на тимчасову роботу, замість того, щоб шукати українців, працевлаштовують поляків.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь