fbpx

Понад половину результатів пошуку в Гугл користувачі не відкривали

Кількість результатів пошуковика Гугл, які отримали «нульові кліки» (коли користувачеві видається результат пошуку, але він на нього не клікає) у червні цього року перетнула позначку 50 %. За останні три роки кількість «нульових кліків» зросла на 5 %.
Про це свідчать результати дослідження порталу Sparktoro, яке провела компанія Jumpshot, що спеціалізується на вивченні кліків. Компанія зробила підрахунки на основі даних браузера і не враховувала матеріали мобільних додатків.
Автори дійшли висновку, що відсоток пошукових запитів в Гугл у вигляді органічного трафіку постійно знижується.

При цьому кількість оплачуваних кліків збільшується кожен раз, коли пошуковик вносить зміни в способи його відображення і поступово знижується, коли користувачі звикають до них і починають їх уникати, знаючи коротший шлях до матеріалу.
Дослідження пов’язане з антимонопольним розслідуванням щодо компанії «Гугл», яке зараз проходить в Штатах. І поки корпорація, відповідаючи на питання Конгресу, не надала чітких цифр, автори матеріалу вирішили самі проаналізувати ситуацію.
Одне з важливих питань розслідування — як Гугл визначає порядок пошуку в інтернеті.
Так, за твердженням авторів, у червні 2019 роки кількість так званих «нульових кліків» (коли користувачеві видається результат пошуку, але він на нього не клікає) перетнуло позначку 50 %.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь