fbpx

Працівники культури більш компетентні, ніж представники інших галузей — дослідження

Зайняті у сфері культури мають у багатьох випадках вищий рівень компетенцій, ніж працівники інших галузей економіки. Про це свідчить ряд досліджень, йдеться в аналітичній доповіді Інституту економічних досліджень та політичних консультацій «Економічна привабливість української культури».

Оприлюднені дані свідчать, що працівники сфери культури та творчі працівники за 13 показниками мають вищий рівень компетенції, ніж представники інших галузей, і поступаються їм лише за 5 показниками.

Так працівники культури краще генерують нові ідеї та рішення, мають більше навичок володіння комп’ютером та інтернетом, демонструють кращі знання інших сфер та предметів.

Також вони більш схильні критично ставитися до власних ідей та ідей інших людей, спроможніші працювати під тиском, краще ідентифікують нові можливості, демонструють більші знання власної сфери або предмету та ін.

«Ці показники, на нашу думку, свідчать, про важливу роль сфери культури та креативних галузей у підвищенні якості національного людського капіталу», — зазначають автори доповіді.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь