fbpx

Представники ЛГБТ мають надавати європейцям докази своєї орієнтації

Європа та Великобританія відмовляють у притулку представникам сексуальних меншин

Фахівці Сассекського університету провели дослідження, в рамках якого вивчали питання про надання притулку представникам ЛГБТ з інших країн. Дослідження показало, що країни Євросоюзу та Великобританія дедалі частіше відмовляють у притулку людям нетрадиційної сексуальної орієнтації. Майже 40% респондентів розповіли, що більше півроку очікують на інтерв’ю з фахівцями, які приймають рішення про надання притулку на підґрунті переслідування ЛГБТ в їхніх рідних країнах. 

За словами керівника проєкту Мойри Дастін, на десять опитуваних четверо отримували відмову в притулку, бо приймаюча сторона не вважала, що вони страждають від переслідувань у своїх країнах. Третина респондентів стверджує, що їх взагалі не слухали та навіть не ставили ніяких уточнюючих питань. 

Причина збільшення кількості відмов у притулку, вважає Дастін, полягає в “ширшій картині ворожого середовища для імігрантів” та в тому, що люди, які подавали запит, не могли надати особисті фото, переписку та інших доказів, що засвідчують їхню сексуальну орієнтацію/гендерну ідентичність та доказів того, що іх переслідують на батьківщині саме на цьому підґрунті.

Всього під час дослідження було опитано 239 осіб, що подавали заяви на притулок у Великобританії, Італії, Німеччині. Половина респондентів не мала, з ким обговорити юридичні боки питання, а більша частина має психічні розлади, які є наслідком переслідувань на батьківщині та відмови у притулку в Європі.

Автор: Сюзанна Елпі

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь