fbpx

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСНОВКІВ ДОСЛІДЖЕННЯ ЩОДО НОРМ ПРАЦІ ЖІНОК НА ШКІДЛИВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

27 січня об 11:00 відбудеться пресзахід на тему: “Законодавство vs реальність: чи є місце жінкам на шкідливому виробництві?” (Зала 2).

Організатор: Київський інститут гендерних досліджень.

Учасники: Марфа Скорик – директорка Київського інституту гендерних досліджень; Людмила Сало – координаторка Постійної комісії Ради ФПУ з питань рівності прав жінок та чоловіків; Наталія Левицька – віцепрезидентка Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок; Катерина Ярмолюк-Крьок – юристка, координаторка проєктів Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Довідково. Як повідомляють організатори, в грудні 2017 року в Україні скасували список із понад 450 заборонених для жінок професій, та ці норми досі залишаються чинними. Вони діють у двох законах та близько у 300 галузевих підзаконних актах.

Вони зазначають, що необхідно розробити недискримінаційні положення, які б регулювали працю жінок у цих галузях. Зокрема, вагітних працівниць, породіль та матерів, що годують.

Експертки Київського інституту гендерних досліджень ініціювали перегляд чинних норм. І, за участі медиків, юристів-трудовиків та профспілкових активісток провели аналіз, розробили необхідні рекомендації та готові передати їх законодавцям.

Проведення заходу підтримано Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь