fbpx

Електоральні настрої закарпатців

Лідерами симпатій виборців у більшості округів Закарпаття є кандидати від партії «Слуга Народу». І, власне, саме політична сила у топі серед тих, хто визначився за кого голосувати. Такі дані соціологічного дослідження проведеного в області Соціологічною компанією «Рейтинг.УА». (прим.: у попередній версії статті містилось посилання на соціологічну группу “Рейтинг”, яку було вказано помилково через схожість назв компаній. Приносимо вибачення обом брендам).

В окрузі №69, з центром у місті Мукачево, безперечним лідером електоральних симпатій є партія «Слуга Народу», яку планують підтримати 60,8% виборців. На другому місці «Батьківщина», за яку хочуть голосувати 7,2% тих, хто визначився і планує прийти на вибори. На дві десятих процента від «Батьківщини» відстає партія «Голос».

Серед кандидатів-мажоритартників в окрузі №69 лідирує Токар Едгар, за якого планують проголосувати 49,7% виборців, готовність підтримати Віктора Балогу висловили 24,2%, а Олександра Шершуна лише 6,2%.

У окрузі №70 серед партій у топі «Слуга Народу», яку готові підтримати 53,4% тих, хто визначився і планує прийти на вибори. Наразі тут долають прохідний бар’єр і  партії «Батьківщина» (13,5%) та «Європейська солідарність» (9,8%).

Лідерами серед кандидатів-мажоритарників в 70-му окрузі нині є Лаба Михайло, за якого планують проголосувати 28,2% виборців, та Олександр Кеменяш із 13,2%. Менша підтримка у Івана Балоги – 11,3%.

У 71-му окрузі, з центром у Хусті, серед партій найбільша підтримка у «Слуги Народу» (62,5%). За партію «ОП За Життя» готові проголосувати 9,2%, а за «Європейську солідарність» – 6,4%.

Трохи більше половини виборців 71-го округу 21-го липня свій голос хочуть віддати Валерію Лунченку (56,4%), майже третина за Грабара Сергія (26,1%). Петра Домбромільського тут планують підтримати 10,4%.

Проголосувати за «Слугу Народу» по партійному списку хоче більшість (73,8%) і в 72-му виборчому окрузі з центром у Тячеві. Партію «Батьківщина», як альтернативу основному вибору, готові підтримати 6,4% опитаних, партію «Голос» – 4,6%.

Електоральні симпатії серед кандидатів-мажоритарників в окрузі ділять Василь Петьовка (36,4%), Носа Вадим (34,1%) та Данилюк Олександр (8,2%).

Серед партій в окрузі №73, більшість симпатій виборців у партії «Слуга Народу» – 54,8%. За партію «Батьківщина» готові проголосувати 6,4% тих, хто визначився, а за «Голос» – 6,2%.

Трійка лідерів серед кандидатів-мажоритарників в окрузі (якщо би вибори відбувалися вже цієї неділі) – Маргітич Іван (27,8%), Брензович Василь (23,7%) і Поляк Владислав (19,2%).

Лідером електоральних симпатій серед політичних сил у окрузі №68, з центром в Ужгороді, є партія «Слуга Народу», яку планують підтримати 51,8% опитаних. Наразі долають прохідний бар’єр також «Європейська солідарність» (10,4%) та «ОП За Життя» (7,2%).

Симпатії серед кандидатів-мажоритарників розділилися таким чином: Роберта Горвата планують підтримати 32,2% тих, хто визначився, Пекаря Олександра 28,1% виборців, а Михайла Савчина – 6,4%.

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь