fbpx

Сексуальне життя в умовах карантину — вчені з чотирьох країн провели дослідження

Вчені з Китаю, Великобританії, Непалу і Бангладеш присвятили роботи того, як пандемія кронавірусу змінила сексуальне життя чоловіків і жінок, пише PsyPost.

Результати першого дослідження, проведеного в Китаї, опубліковані в The Journal of Sexual Medicine. До вибірки потрапили 459 осіб віком від 18 до 45 років: 270 чоловіків і 189 жінок. Респонденти проходили онлайн-опитування в середині березня, коли Китай перебував на суворому карантині.

Кожен четвертий учасник в цей період помітив зниження лібідо. Лише 18% чоловіків і 8% жінок заявили, що в ізоляції їх сексуальне бажання підвищилося. Близько 37% учасників повідомили, що стали займатися сексом рідше, ніж раніше, а 32% чоловіків і 39% жінок відзначили, що стали отримувати менше задоволення від процесу.

Інше дослідження опубліковано в журналі Psychiatry Research. В онлайн-опитуванні взяли участь 120 респондентів з Бангладеш, Індії та Непалу. Всі вони перебували в шлюбі. Трохи менше половини (45%) учасників відзначили, що карантин вплинув на їх сексуальне життя.

Близько 3,3% опитаних сказали, що стали займатися сексом набагато частіше – якщо раніше вони робили це раз на тиждень, то тепер більше п’яти разів. Як відзначають 50% подружжя, ізоляція допомогла їм зміцнити емоційну близькість в парі.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь