fbpx

Що найчастіше українці купують в інтернеті — дослідження

З 7 мільйонів ​​інтернет-користувачів в Україні, які здійснюють покупки онлайн – 45% купують побутову техніку та електроніку. 

Про це повідомляється у прес-релізі OLX.

За даними повідомлення в Україні користуються близько 70% населення у віці від 16 років. Третина з них, тобто понад 7 млн ​​людей, здійснює покупки через інтернет.

Серед товарів, які найчастіше купують онлайн, лідерами залишаються побутова техніка та електроніка. За даними GfK такі товари купують 45% українських інтернет-споживачів. 

При цьому в більшості випадків замовляють дрібну техніку для будинку (міксери, фени, праски), смартфони, планшети та інші гаджети. На кожну пропозицію відповідали в середньому 3,6 раза, а середня сума покупки в останні 3 місяці року у даній категорії склала 2 190 грн. 

На другому місці за популярністю в інтернеті – одяг, його купує 41% українських онлайн-шоперів. Косметика і парфумерія йде на третьому місці із результатом  34%. 

За інформацією з дослідження найпопулярнішими відповідями на питання: “Які товари хотіли би ви купувати онлайн, але поки немає можливості?” стали медичні препарати, замовлення доставки готових страв, харчові продукти, взуття та книжки в друкованому вигляді. 

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь