fbpx

Соціологи стверджують, що в другому турі зустрінуться Зеленський і Тимошенко

В Україні зовсім скоро почнуться вибори Президента. За думку соціологів, лідерами серед кандидатів в Президенти, які пройдуть до другого туру, є Володимир Зеленський, за якого готовы проголосувати 24,7% респондентів набрав та Юлія Тимошенко, з результатом 18,5%. Про це повідомили координатор дослідницьких проектів Соціологічного Порталу Артем Горбенко і політичний консультант Микола Спиридонов під час власної прес-конференції.

В опитуванні взяли участь 2 542 респондентів. Дослідження проводилося у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). 16-21 лютого опитувалися громадяни України, які проживають на її території і які досягли 18 років.

ПЛАНУЮТЬ ЧИ ЖИТЕЛІ УКРАЇНИ ВІДВІДАТИ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ І ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ

58,4% респондентів упевнені, що будуть голосувати на виборах. А 9,7% жителів України не збираються відвідувати виборчі дільниці.

Дослідження показало, якби вибори проходили на наступному тижні, то найбільше було б тих, хто не визначився  (23,1% сказали, що їм важко відповісти на це запитання). Серед тих, хто визначився, перше місце отримав Володимир Зеленський – 24,7%, друге – Юлія Тимошенко (18,5%), а замикає трійку лідерів діючий Президент Петро Порошенко з результатом 14,3%. Лідерами також можна назвати Юрія Бойка, якого готові пітримати 10,2% опитаних, Анатолія Гриценка з результатом 8,8% та Олега Ляшка, за якого готові віддати голос 7,2% респондентів.

 

ЯК ЛЮДИ ОЦІНЮЮТЬ РОБОТУ ВЛАДИ

42,3% респондентів вважають, що реформи в Україні провальні, оцінюють їх як успішні тільки 4,9% громадян. Найбільш вдалими, на думку людей, є реформи збройних сил (22,7%), децентралізації (21,3%) і медреформа (14,2%). Роботу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана жителі України сприймають критично, виставляючи йому одиницю за запропонованою 5-бальною шкалою. А ось до міських голів відносяться добродушніше, оцінюючи їхню працю в чотири бали. На думку 48,4% опитаних, зміни Україні скоріше потрібні, ніж ні, а ось 9,7% все цілком влаштовує. Крім того, більшість громадян відзначають, що відповідальність за зміни в країні несе безпосередньо президент.

 

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь