fbpx

Столиця України увійшла у ТОП-десять міст Європи, які успішно запускають стартапи

Згідно з вивченням Startup Ecosystem Rankings 2020, місто Київ посідає 8 позицію у рейтингу європейських технологічних столиць і 32 місце у світі.

За результатами досліджень, Київ надає велику кількість можливостей для запуску стартапу. Місто каштанів має високий рейтинг, про який більшість міст Європи могли тільки мріяти.

За перевіреними джерелами дослідників, Україна має потужний «ґрунт» для підтримання та розвитку стартапів, гідно займаючи серед 100 країн світу 29 місце.

Серед усіх міст в Україні було відмічено 7, в яких стартапи мають найбільше можливостей, в ТОП-п’ять увійшли: Київ, Одеса, Львів, Тернопіль, Харків. Однак, до ТОП-300 з цих міст не потрапило жодне.

«Основною причиною такого успіху в України вважається відмінна якість розробників, якими цікавляться велика кількість компаній-іноземців», – розповідається в дослідженні.

Слід зазначити, що проблемою великого масштабу є “brain drain”, коли українські знавці виїжджають з країни та ведуть розвиток своїх проєктів закордоном.

Дану спрямованість також збільшує недостатня допомога державного сектору та відсутність сприятливого інвестиційного клімату.

Дослідження Startup Ecosystem Rankings оцінює інноваційність міст та держав, визначаючи по показниками: коворкінг, чисельність стартапів, якість планів (судячи з відгуків професіоналів, медіа), акселераторів та умови для розвитку бізнесу.

Перші три сходинки простору в рейтингу займають Сан-Франциско, Нью-Йорк та Лондон.

Нагадаємо, що українські винахідники створили цифрову гітару, яку можливо носити в рюкзаку.

 

Автор: Котеленець Тетяна

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь