fbpx

Світовий ринок товарів класу “люкс” чекає масштабне падіння у 2020 році: дослідження

У зв’язку економічним спадом у низці країн світу через коронавірус, індустрія розкоші зіштовхнулася з проблемою, якої раніше не спостерігалося.

Продажі товарів класу “люкс” знизилися на 25% у першому кварталі, про що повідомляє PYMNTS із покликанням на дослідження інвестиційної компанії Bain & Company.

Очікується, що попит на предмети розкоші буде знижуватися і в другому кварталі цього року. У результаті обсяги продажів за 2020 рік можуть знизитися на 35%, що, за даними інвестиційної компанії, стане рекордним падінням.

З усіх категорій люксових товарів найбільшу стійкість продемонструвала група аксесуарів. В усіх інших категоріях предметів розкоші спостерігається зниження попиту. Зокрема, найбільше впав попит на годинники, згідно з дослідженням Bain & Company.

Ринок розкоші чекає відновлення з часом, але цей сегмент буде глибоко трансформований. Коронакриза змінить галузь, змусить її мислити більш креативно та інноваційно, щоб задовольнити низку нових потреб споживачів,
– заявила Клаудія Д’Арпізіо, партнерка й авторка дослідження у Bain & Company.

Раніше в дослідженні PYMNTS йшлося про зниження попиту на відвідування фізичних магазинів. Так, з-поміж опитаних споживачів лише третина сказала, що купуватиме товари у фізичних магазинах після карантину. Інша частина надає перевагу онлайн-шопінгу.

 

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь