fbpx

Топ-5 нестандартних напрямків для відпустки в Україні (інфографіка)

В які незвичайні місця України можна поїхати цього літа, і скільки коштує орендувати житло поблизу с діапазоном цін 380-1000 грн. Про це повідомляють аналітики OLX Нерухомість

Серед цікавих локацій: Олешківські піски на Херсонщині, давньогрецький поліс в Миколаївській і найдовша гіпсова печера світу в Тернопільській.

Умань та Буцький каньйон. У напрямку Умані більше цікавих місць, ніж може здатися. Нудно вже точно не буде. Всього в годині їзди від міста, поруч з смт Буки, є мальовничий Буцький каньйон, екскурсія по якому запам’ятається вам надовго.

Херсонська область. Степова частина країни славиться одними з найбільш унікальних локацій не тільки України, але і Європи. Тут можна поспостерігати за рідкісними тваринами в природному місці існування, відвідавши біосферний заповідник Асканія-Нова, побувати в одному з найбільших піщаних масивів Європи – Олешківських пісках і запам’ятати на все життя приголомшливі види з вершин Станіславських круч на березі Дніпро-Бузького лиману.

Ціна. Щоб подивитися всі визначні пам’ятки області, територіально найзручніше зупинитися в самому Херсоні, де за останні два місяці здавали в оренду понад 170 варіантів квартир. Однокімнатна обійдеться в середньому 450 грн/добу, дво- і трикімнатна – 550 грн. Будинок буде коштувати близько 1000 грн/день.

Миколаївська область. Сусідня Миколаївська область зможе здивувати вас не менше, адже тут знаходяться розкопки античного міста і центру однойменної давньогрецької колонії, заснованої в 7 столітті до н.е. – Ольвії, яка тепер носить статус національного заповідника. Розташований він на березі Дніпро-Бузького лиману, біля села Парутине.

Ще однією унікальною пам’яткою області є Актовський каньйон, розташований поруч з однойменним селом.

Ціна. Однушку пропонують в Миколаєві за 380 грн/добу, двушку – за 500 грн, а трійку – за 900 грн. Якщо ж їхати великою компанією, можна зняти будинок за 800 грн/день.

Тернопільська область. В Тернопіліу можна орендувати житло, вибравши квартиру “до душі” з понад 100 варіантів: однокімнатна коштує в середньому 500 грн/добу, а дво- і трикімнатна – 600 грн.

Тернопільщина багата як надзвичайно гарними замками, що зберігають таємниці століть, так і природними красотами. Серед нерукотворних “родзинок” області: Дністровський каньйон в районі містечка Заліщики, Джуринський водоспад та Оптимістична печера – найдовша гіпсова печера світу.

Чернігівська область. Не залишить байдужим і поїздка до Чернігівської області. Тут розташована і колишня козацька столиця Батурин, з палацом Кирила Розумовського і цитаделлю, і національний заповідник Качанівка, створений на основі палацового ансамблю і парку.

*Ціна. Не бракує тут і житла під оренду – понад 270 квартир за травень і червень. Однушки здають в середньому за 400 грн/добу, двушки – за 500 грн, а троячки – за 650 грн. Будинок буде коштувати близько 750 грн/день.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь