fbpx

Центр Разумкова наполягає на підтримці та ухваленні Законопроєкту №3658

Відхилення даного законопроєкту загрожує Україні збитками

Цього тижня Центр Разумкова опублікував результати комплексних досліджень “Комплекс рішень для сталого розвитку ВДЕ в Україні”.  В презентації були висвітлені питання, вирішення яких матимуть сприятливий вплив на сталий розвиток ВДЕ та сприятимуть виходу з “зеленої кризи”.

На думку фахівців Центру, одним із найважливіших кроків у вирішенні даного питання є ухвалення Законопроєкту №3658 “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії”. Фахівці вважають, що в разі відхилення даного законопроєкту “…буде остаточно підірвана довіра інвесторів до України, яку доведеться відновлювати протягом довгих років, а євроінтеграційні перспективи нашої країни опиняться під великим питанням”.

Крім того, ухвалення Законопроєкту №3658 врятує Україну від збитків розміром понад 250 мільярдів гривень. У противному випадку слід очікувати подови українських та зарубіжних інвесторів до міжнародних інвестиційних арбітражів. І ці позови будуть задоволені, адже в Європі, зокрема, в Євросоюзі, подібні прецеденти вже мали місце.

Тому, вважають у Центрі Разумкова, Законопроєкт №3658 має бути ухваленим. І не лише для того, щоб минулось без величезних збитків, а й для зростання довіри до України від європейських інвесторів та зростання іміджу України як держави, що має дієві механізми захисту інвестицій.

Автор: Сюзанна Елпі 

По матеріалам: Razumkov Energy

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь