fbpx

У Львові соціологія показує лідерство Порошенка

За Порошенка віддали б свої голоси 26,1% львів’ян (якби президентські вибори відбулися наступної неділі), а за Зеленського ледь не удвічі менше – 14,4%

Якби вибори президента відбулися наступної неділі, за Петра Порошенка проголосували б 26,1% львів’ян. У той же час за Володимира Зеленського ледь не удвічі менше – 14,4%. Замикає трійку лідерів – Анатолій Гриценко з 7,1% голосів.

Про це свідчать результати опитування соціологічної агенції Львова «Соціоінформ».

У той же час мер Львова Андрій Садовий набрав би 6,7% голосів, Святослав Вакарчук – 6,4%, Ігор Смешко – 3,8%, а Юлія Тимошенко – 3,4% голосів. 

Якби у другий тур президентських виборів вийшли Петро Порошенко та Володимир Зеленський, то за Порошенка голоси віддали б 48,6% опитаних львів’ян, а за Зеленського – 27,7%. 

Опитування проведено у Львові, упродовж 13 – 22 травня 2020 року на замовлення ГО «Громадська надія». Опитано 800 осіб, віком 18 років +. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та районом проживання. Метод: стандартизоване інтерв’ю «обличчям до обличчя». Теоретична гранична похибка вибірки не перевищує +/- 3,5%. 

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь