fbpx

У ЖІНОК ГІРШЕ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ НІЖ У ЧОЛОВІКІВ

Подумай у кого чудове почуття гумору. Ти думаєш про чоловіка чи жінку? Більшість людей, надають перевагу сильній половині людства. Існує поширене твердження, що чоловіки смішніші за жінок, як з’ясувалося, формально це не стереотип.

Вчені з Північної Кароліни (якщо що, серед них є жінка) провели дослідження, у результаті якого з’ясувалося, що чоловіки в середньому мають більшу здатність до гумору, ніж жінки. Якщо бути точними, то 63% чоловіків показали результати вищі за середні жіночі.

До таких висновків вчені прийшли шляхом перевірки та аналізу попередніх досліджень гумору, пов’язаних зі статтю учасників. Вони перевірили 28 досліджень з 36 незалежними зразками, які відповідали критеріям. Об’єднана вибірка включала понад 5,5 тисяч учасників (67% жінок). Дослідження проводилися у різних країн (США, Угорщини, Німеччини, Ізраїль та інших).

Причиною таких результатів може бути те, що гумор дуже корисний при пошуку партнерів. Це обумовлено еволюційно – гарне почуття гумору є показником високого інтелекту, що є важливим показником для жінок. Чимало доказів підтверджує цю точку зору, показуючи, наскільки важливо жінкам знайти чоловіка з прекрасним почуттям гумору, тоді як чоловіки, як правило, не приділяють цьому значної уваги. Натомість сильна стать віддає перевагу жінкам, які сміються над їх жартами. У сукупності це робить середньостатистичного чоловіка смішніше середньостатистичної жінки.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь