fbpx

Україна на першому місці серед нещасливих держав – дослідження

Дослідники опитали респондентів в 15 країнах світу.

Українці виставили найнижчу оцінку за 10-бальною шкалою “задоволеності життям тут і зараз”, внаслідок чого Україна стала нещасливою серед опитаних 15 країн.

Соціологи попросили респондентів визначити їх рівень задоволеності життям в даний момент. Для цього було поставлено питання: “Будь ласка, уявіть сходи зі сходами від 0 до основі до 10 на вершині. Вершина сходів представляє найкращу можливу для вас життя, а основа – найгіршу з можливих. На якому щаблі ви перебуваєте на даний момент?”

На верхньому майданчику найбільше американців, фінів і бразильців. На нижніх щаблях – українці, росіяни і китайці. Лідирують в основному країни західної демократії, мають високі життєві стандарти, верховенство права, демократичні свободи і масу інших все ще недосяжних для України ознак цивілізації. Західні держави сьогодні все ще сильні, і люди в них відчувають себе щасливішими.

“Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів”, за словами авторів, охопило репрезентаційній вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи в 15 країнах в травні-червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард – дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. “Щастя зараз” є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь