fbpx

Українці більше довіряють волонтерам, аніж Церкві – дослідження

В Україні довіра до центральних органів влади продовжує триматися на високому рівні, хоча волонтерам і ветеранам АТО українці довіряють дещо більше, ніж президенту і, зокрема, Церкві.

Про це свідчить опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, преведене 19-22 жовтня, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Рravda.com.ua.

“На фоні позитивних очікувань та загального оптимістичного настрою у поствиборчий період зросла довіра до більшості інституцій. Найбільше позитивних змін зафіксовано щодо центральних органів влади: президента, уряду та парламенту. Найбільше сьогодні довіряють волонтерам (69%), ветеранам АТО (67%), президенту України (66%) та армії (65%). Також високий рівень довіри має Церква (56%). Найбільше українці не довіряють органам прокуратури (62%) та судам (66%). Довіряють їм лише 14-15%”, – йдеться у звіті групи “Рейтинг”.

В опитуванні взяли участь 2500 респондентів віком від 18 років і старше. Воно відбувалося у формі особистого формалізованого інтерв’ю. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,0%.

Зазначимо, що у Росії опублікували дані схожого дослідження, згідно з яким росіяни стали менше довіряти президенту і Церкві.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь