fbpx

Українці краще ставляться до росіян, ніж росіяни – до українців

Росіян, які добре ставляться до України, від вересня 2019 року поменшало.

Українців, які добре ставляться до РФ, нині більше, ніж росіян, які добре ставляться до України. Про це свідчать результати спільного дослідження «Левада-центру» і Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), повідомляє інформагенція «Інтерфакс-Україна».

Респондентів в Україні запитували: «Як ви загалом наразі ставитеся до Росії?», а респондентів у РФ – «Як ви загалом наразі ставитеся до України?».

54 відсотки опитаних українців добре або дуже добре ставляться до РФ. 33 відсотки сприймають Росію погано або дуже погано. Ще 13 відсотків не визначилися з відповіддю. Від вересня 2019 року цей показник майже не змінився, зазначає «Інтерфакс-Україна».

41 відсоток опитаних росіян добре або дуже добре ставиться до України. Це менше, ніж у вересні 2019 року (тоді таких було 56 відсотків). 47 відсотків опитаних росіян нині сприймають Україну негативно (у вересні про це заявив 31 відсоток опитаних).

39 відсотків опитаних українців вважають, що кордони з РФ мають бути закриті. 51 відсоток опитаних бажає незалежних відносин із Росією, але без прикордонного й митного контролю.

26 відсотків опитаних росіян підтримують закриті кордони з Україною, 56 відсотків воліли б скасувати прикордонний і митний контроль. 

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь