fbpx

В деяких містах і областях знову можуть зупинити громадський транспорт через COVID-19 – Шмигаль

60

Локальні посилення або ослаблення покладаються на місцеве самоврядування.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не виключає повторного припинення роботи громадського транспорту в деяких містах і областях через зростання рівня захворюваності COVID-19.

Про це він повідомив в інтерв’ю BBC-Україна. 

«Є зростання кількості хворих. Львівська область – на першому місці за кількістю. Київ – традиційний лідер, в якому найбільша щільність населення. Є Чернівецька область. Рівненська область виривається в лідери», – нагадав він.

«Не виключено, що в окремих містах чи областях доведеться повернутися до закриття транспорту», – додав Шмигаль. Що стосується роботи метрополітенів, за словами прем’єр-міністра, уряд виступає помічником органів місцевого самоврядування.

«Уряд контролює ситуацію в Україні в цілому, але локальні посилення або ослаблення покладаються на місцеве самоврядування. Ініціатором цього має стати Київський міський голова. Якщо цієї ініціативи немає, а ми за показниками бачимо, що вже є загроза життю і здоров’ю людей, загроза розвитку епідемії в гіперболічному масштабі, будемо втручатися», – підкреслив він.


Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь