fbpx

Зеленський залишається лідером електоральних симпатій українців, Порошенко – другий, – лютневе дослідження центру “Соціс”

Якби вибори президента України відбувалися в лютому, їх би виграв діючий глава держави Володимир Зеленський.

Як передає Цензор.НЕТ, про це свідчать результати опитування, проведеного центром “Соціс”.

Якби вибори проводилися наступної неділі, за Зеленського проголосувало б 38,4%, за п’ятого президента Петра Порошенка – 9,6%, нардепові від партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрію Бойку віддали б перевагу 9.3%.

За лідера партії “Батьківщини” Юлію Тимошенко проголосували б 7,5%, за лідера партії “Сила і честь” Ігоря Смєшка – 3,9%.

Не брали б участі у виборах 13,3% опитаних, відмовилися відповідати 7,8%.

Якби в опитаних центром “Соціс” була можливість знову проголосувати в другому турі виборів президента, то за Зеленського проголосували б 47,9%, за Порошенка – 15,8%.

Результати опитування свідчать, що рівень підтримки Порошенка респондентами не змінився порівняно з голосуванням у квітні 2019 року, а Зеленського підтримує на 13,2 процентного пункту менше.

Соціологічне дослідження проводилося з 1 по 10 лютого методом формалізованого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Опитано 2000 осіб віком від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,1%.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь