fbpx

Згідно з дослідженням, українці стали шукати віддалену роботу на 83 % частіше

Враховуючи результати дослідження «OLX Робота», на сьогодні ТОП найпопулярніших запитів очолюють такі пропозиції:

– менеджер з продажу;

– оператор;

– Instagram-фахівець

У квітні 2020 року лідером за кількістю оголошень став офіс-менеджер. Ця вакансія продовжує «набирати оберти» і в травні місяці для на «OLX Робота» показники запитів подвоїлись.

Як правило, серед обов’язків, які входили до умов співпраці, були вхідні та вихідні дзвінкі, обробка електронних листів та організація роботи з документами.

У другому місяці весни цим фахівцям в Україні було запропоновано в середньому 10 000 гривень », – сказано в повідомленні.

Не меншою популярністю користується вакансія оператора або консультанта-online, яка охоплює в собі здійснення, відповідь на дзвінкі або спілкування з клієнтами у форматі переписування або живої розмови.

«Якщо порівнювати показники квітня та лютого, кількість оголошень з пошуку спеціалістів зросла більше, ніж у два рази. Оплата за цю роботу була стабільною — в середньому 12,5 тис. Грн», – додав Джобс в OLX.

Популярна соціальна мережа Instagram у квітні збільшила пошук фахівців на 72 %. Серед вимог – наповнення контентом, адміністрування акаунтів у соцмережі та написання якісних постів. За такий вид діяльності та креативний підхід в середньому по всій Україні готові платити 19,5 тисяч гривень на місяць.

«Що стосується працедавців, вони також не стали пасти задніх: у порівнянні з останнім місяцем зими, у квітні пошук менеджерів збільшили на 42 %. Працюючи вдома, будь-який менеджер в змозі вести переговори та контактувати з клієнтами, отримуючи в середньому за свою роботу 12,5 тисяч гривень», – свідчать результати дослідження.

 

Джерело

Розповісти в соціальній мережі

Залишити відповідь